Привіт, Гість! Отримай доступ у
 • Дзвоніть нам: +38 (067) 447-75-56

Бренд Idenel

Idenel

SR biotek – це південно-корейська лабораторія нового покоління, заснована в 2005 році за завданням університету охорони здоров'я Сеула. Лабораторія спрямована на проведення науково-дослідних проектів із вивчення проблем старіння шкіри. В результаті 5-річної роботи була знайдена ідеальна формула, що уповільнює та запобігає старінню шкіри. У 2010 році лабораторія отримала патент на виготовлення та використання в косметичних продуктах мікроголок – особливих розчинних мікроструктур. На сьогоднішній день цей революційний метод боротьби з віковими змінами шкіри визнаний як один із найефективніших у всьому світі і завоював серця жінок сходу та заходу.

У створенні продуктів IDENEL використовуються провідні світові біотехнології для виробництва унікальних пілінгових рішень, особливих продуктів для відновлення і омолодження шкіри на основі мікроголок, амінокислот і пептидів, що розчиняються. Лабораторія створює високоякісні, унікальні та ефективні продукти із застосуванням нанотехнологій і мікроструктур, що розчиняються.

Філософія компанії SR biotek заснована на тому, що вся її енергія та бізнес можливості мають бути присвячені своїм клієнтам: «В цю глобальну епоху ми прагнемо реалізувати мрії та цілі наших клієнтів, зберегти красу та молодість Вашої шкіри. Ми спрямовуємо наші зусилля щодо проведення науково-дослідних проектів на найвищому рівні та надаємо продукцію найвищої якості для досягнення особливої ​​мети – стати лідером у сфері охорони здоров'я шкіри. Ми працюємо, щоб перевершити очікування наших клієнтів».

Raphitox – інноваційний препарат з розчинними мікроголками морського походження та комплексом активних компонентів.

Запатентований засіб. Призначений для професійного застосування.

Рафітокс проникає у базальний шар шкіри та діє 24 години. Він сприяє оздоровленню клітин та їхньому активному поділу. Результати, досягнуті за допомогою використання засобу Raphitox, аналогічні до дії хімічного пілінгу, лазерної терапії, мезоролера. Дозволяє ефективно коригувати різні дефекти поверхні шкіри, рубці, пігментні плями, зморшки, а також має неперевершений омолоджуючий результат.

За способом дії препарат поєднує в собі пілінг та введення активних компонентів, які проникають глибоко в шари шкіри завдяки Мікроіглам морського походження, що входять до складу. Мікроголки доставляють активні компоненти глибоко у шари дерми та збільшують циркуляцію крові. Дієві результати:

 1. профілактика передчасного старіння шкіри та запобігання появі зморшок;
 2. вирівнювання рельєфу шкіри, звуження пір, усунення чорних точок;
 3. покращення циркуляції крові, шкіра виглядає свіжішою;
 4. відновлення шкіри від сонячних ушкоджень;
 5. омолодження та швидка регенерація.

Переваги засобу:

Введення препарату без порушення шкірного покриву. Після проведення процедури спостерігається легка гіперемія, яка проходить протягом кількох годин. Засіб можна використовувати будь-якої пори року.

 • Трипептид міді – на даний момент це один з найефективніших, як наслідок, широко включених до косметичних рецептур пептидів. GHK-Cu має загоювальний та антиоксидантний ефект, стимулює синтез структурних білків, хондроїтину, декорину та глікозаміноглюканів. Оновлює та ревіталізує шкіру.
 • Аденозин є сильним протизапальним агентом, що істотно прискорює загоєння тканин, покращує мікроциркуляцію, надає стимулюючу дію на фібробласти.
 • Убіхінон – «клітинний енергетик», бере участь у синтезі АТФ у клітинах, має потужну антиоксидантну дію, пригнічує процеси перекисного окислення ліпідів, захищає клітини від дії вільних радикалів, захищає мембрани клітин від руйнування.
 • Арбутин – глікозид, який одержують з екстрактів білої шовковиці, мучниці та інших рослин. Це нетоксичний і дуже ефективний відбілюючий компонент. Арбутин блокує у шкірі синтез пігменту меланіну, освітлює пігментні плями, бореться з небажаною пігментацією та пом'якшує шкіру.
 • Аргінін – амінокислота, що бере участь в азотистому обміні, покращує мікроциркуляцію, сприяє регенерації, має протизапальний ефект.
 • Ніацинамід (нікотинамід) – покращує бар'єрну функцію шкіри (використовується для шкіри з порушеним бар'єром, чутливою, атопічною та при розацеї у тому числі), зменшує вироблення шкірного сала, антиоксидантний ефект, anti-age ефект пов'язаний зі збільшенням синтезу колагену.
 • Гіалуронат натрію – глікозаміноглікан, сприяє зволоженню та підтримці водного балансу шкіри.
 • Гліколева кислота – забезпечує м'яку неагресивну ексфоліацію, видаляючи ороговілі лусочки з поверхні шкіри, сприяє зволоженню.
 • Олія та екстракт Морінги – надає потужну антиоксидантну, антисептичну дію, сприяє регенерації (загоєнню), містить велику кількість поліфенолів, амінокислот, вітамінів, В-каротин.
 • Олія Ши – ефективно зволожує,регенерує тапом'якшує шкіру, захищає від негативного впливу УФ, сприяє загоєнню ран.
 • Олія Макадамії – містить велику кількість вітаміну Е, групи В, фолієвої кислоти, поліненасичених жирних кислот. Чинить антиоксидантну, пом'якшувальну, поживну дію.
 • Екстракт шкірки японського каштана – покращує мікроциркуляцію, зміцнює стінки капілярів, має протинабрякову дію.
 • Екстракт кореня Байкальського Шоломника - блокує синтез меланіну, має протизапальну та ранозагоювальну дію.
 • Екстракт кореня Піона – заспокоює подразнену шкіру, зменшує пігментні плями.
 • Екстракт кореня Женьшеня – покращує клітинний метаболізм, стимулює синтез білків шкіри (колаген, еластин), має протизапальну та регенеруючу дію
 • Екстракт кінського каштана - забезпечує судинозміцнюючий та протинабряковий ефект.

Активні  дієві речовини: Трипептид міді, аденозин, убіхінон арбутин, аргінін, ніацинамід (нікотинамід), гіалуронат натрію, гліколева кислота, вітаміни А та Е, кофеїн, олія та екстракт Морінги, олія Ши, олія Макадамії, екстракт шкірки японського каштану, екстра кореня Піона, екстракт кореня Женьшеня, екстракт кінського каштана.

Читати повністю
НА ПОЧАТОК