Привіт, Гість! Отримай доступ у
  • Дзвоніть нам: +38 (067) 447-75-56

Бренд Qiriness

Qiriness

Натуральність, безпека та ефективність була в основі концепції бренду з самого початку,  з роками Qiriness стає все більш і більше відданою цьому напрямку.

У 2020 році Qiriness збільшує свій рух та реалізацію до ще більшої природності. Створюються великі проекти, оновлюються формули та лінії товару, що відповідають новим прагненням споживачів до якості при збереженні наших вимог до ефективності продуктів. Засоби для догляду за шкірою, що містять не менше 92% речовин натурального походження, строгий контроль якості, що забороняє спірні речовини та розробка нової екологічно відповідальної упаковки.

А все почалося в 2004 році, коли була заснована косметична марка Qiriness. Засновники два професіонали в галузі косметології та маркетингу Mi-Ryung Beilvert та Vivian Marton. Протягом двох років розроблялися ексклюзивні формули на базі Швейцарської лабораторії з однією метою, зробити лінію засобів для догляду за шкірою, здатних відновити здоров'я та чуттєвість шкіри, завдяки бездоганній якості та ефективності продуктів. Ефективність та задоволення - це відмінні особливості косметики Qiriness. Спеціально підібрані омолоджуючи шкіру формули розроблюються та виготовлюються  в Швейцарії. Всі засоби марки QIRINESS є гіпоалергенними та не містять парабенів. QIRINESS – це гарантована висока якість, інноваційні омолоджуючі речовини, розкішні текстури та цілющі коктейлі з натуральних рослин та водоростей. Це високоякісня засоби що забезпечують високу ефективність, відновлення шкіри та її регенерацію на клітинному рівні. Як результат, повертають шкірі сяйво молодості та здоров'я.

Наше постійне прагнення інновацій у поєднанні з нашим високим рівнем стандартів принесло нам великі нагороди від різних европейскіх партнерів.

2006 року марка вперше вийшла на ринок Франції. І одразу ж стала популярною серед французьких жінок. На сьогоднішній день марка широко представлена ​​в європейських, азіатських, країнах близького сходу, а це більш ніж 520 магазинів мережі Marionnaud, 8 магазинів Monop’Beauty та 16 магазинів Ici Paris XL, Manor, Monoprix parapharmacies, Oïa perfumery shops…

У 2011 році марка отримала нагороду «Найкращий ексклюзивний бренд» мережі Ici Paris XL, Бельгія, Люксембург, Нідерланди.

У 2015 році марка QIRINESS отримала престижну нагороду від Beauty Award Femme Actuelle "Prix Beaute des Femmes" за найкращу мультифункціональну маску для обличчя Le Wrap Temps Futur.

У 2014 році марка QIRINESS зайняла 4-у позицію в рейтингу ТОП 10 найпопулярніших марок з догляду за обличчям мережі магазинів Marionnaud, Франція, Італія, Іспанія, Португалія.

Протягом багатьох років марка номінувалася у таких престижних конкурсах як Victoires de la Beauté, Femme Actuelle та Cosmétiquemag та отримувала нагороди за найкращі та безпечні засоби по догляду за шкірою.

У 2018 році Victoires de la Beauté була відзначена нагородою наша сироватка Booster Temps Sublime, а в 2019 році наша лінійка Soleil Suprême отримала нагороду від Cosmétiquemag в категорії кращий вибір споживачів!

Філософія та ефективність

Qiriness розробила ексклюзивний омолоджуючий комплекс E•O•S. Спрямований на розслаблення шкіри, зняття стресу, що є ключовою умовою здоров'я та молодості шкіри обличчя.

Назва комплексу розкриває суть його дії - Енергія, кисень і безтурботність "Energy, Oxygen and Serenity": 5 активних компонентів, що входять до складу комплексу Qiriness, знімають стрес шкіри, підвищують засвоюваність інгредієнтів. І останній штрих - ідеальне поєднання користі та задоволення.

Енергія – біоплазма, мікроводорість, що стимулює вироблення додаткової енергії в клітинах завдяки аденозинтрифосфорній кислоті, яка сприяє покращенню функцій клітин, заповнюючи дефіцит енергії, зумовлений старінням, стресами та забрудненням довкілля.

Кисень - Phylderm Végétal C, соєвий білок, що підвищує насичення клітин киснем, що підвищує рівень їхньої енергії та відновлює динаміку процесів життєдіяльності клітин.

Безтурботність – екстракти босвеллії, кунжуту та азадирахти індійської – 3 аюрведичні рослини, сприяють розгладжуванню, розслабленню шкіри та зняттю стресу.

Читати повністю
НА ПОЧАТОК