Привіт, Гість! Отримай доступ у
  • Дзвоніть нам: +38 (067) 447-75-56

Міцелярна вода - міф чи правда

NICHE Статті
Міцелярна вода - міф чи правда

Походження визначення «міцелярний» походить від слова «micelle», міцела – це розчин ефірної олії у воді.

Міцелярна вода - це новий засіб для вмивання, не тонік, не крем та не вода в буквальному значенні. Деякі фахівці називають її мікрокремом. Це особливий косметичний продукт, який видаляє макіяж, очищує шкіру та не вимагає змивання. Для створення міцелярної води застосовується особлива технологія з'єднання води та олії, що утворює «міцели» - дрібні частинки, що є рідкими сферичними кристалами. Крапельки олії з емульгатором у міцелярній рідині настільки дрібні, що вийшла ніби вода. Завдяки тому, що у складі такої води є олія, вдається розчиняти стійкі компоненти макіяжу. Молекули олії розчиненої у воді, подібно до магнітів, притягують частинки жиру і макіяжу з поверхні шкіри, обволікають їх завдяки чому і відбувається легке очищення.

Походження

Міцелярна вода була створена у Франції, де вона розроблялася для догляду за надчутливою шкірою, схильною до алергії (у тому числі для маленьких дітей та тяжких хворих). І лише останні роки, вона стала продуктом широкого споживання. Що варто знати про переваги міцелярної води:

  1. не  сушить та не пошкоджує шкіру;
  2. не залишає жирну плівку та не забиває пори;
  3. легко використовувати у подорожах, оскільки після застосування не потрібно змивати;
  4. видаляє водостійкий макіяж.

Застосування

Міцелярна вода підходить як для зняття макіяжу, так і для очищення шкіри, включаючи чутливі ділянки навколо очей. Нанесіть невелику кількість міцелярної води на ватний диск та обережно протріть шкіру по масажним лініям. Після зняття макіяжу міцелярною водою можна не вмиватися, проте багато косметологів все ж таки радять не нехтувати умиванням, щоб не створювати відчуття плівки на шкірі.

НА ПОЧАТОК