Привіт, Гість! Отримай доступ у
  • Дзвоніть нам: +38 (067) 447-75-56

Energie line

Energie line

Ти – молода, ведеш активний спосіб життя, намагаючись не прогаяти актуальні тренди та йдеш у ногу з часом… тоді ти вже точно знаєш про нашу новинку від QIRINESS а саме ACTIVE ENERGIE LINE.

Крем Енергія та Сяйво має крем-гелеву текстуру з мікрокапсульованими активними речовинами, мікросфери розкриваються при дотику зі шкірою та виділяють вітаміни в серце клітин епідермісу. Мультиактивний крем забезпечує негайний та оптимальний комфорт втомленої шкіри з наявністю зморшок та пігментних плям, зневодненої шкіри, якій не вистачає життєвої сили та сяйва. Мультиактивна дія крему забезпечується енергетичним коктейлем, що дозволяє шкірі відновити її природні властивості у боротьбі з сухістю, ознаками втоми, запобігає та виправляє перші ознаки старіння та попереджає появу пігментних плям. Шкіра захищена протягом дня та регенерується протягом ночі.

Екстракт граната - інтенсивний антиоксидант, що забезпечує шкірі захист від впливу токсинів та уповільнює процес старіння майже вдвічі, зміцнює епідерміс, стимулює вироблення колагену та покращує мікроциркуляцію шкіри. Фолієва кислота, що міститься в гранаті, знижує шкоду від агресивного впливу навколишнього середовища, зволожуючий, протизапальний і релаксуючий вплив на клітини шкіри забезпечує негайний здоровий вигляд шкіри.

Вітамін B3 - Ніацинамід бореться зі шкідливим УФ променів допомагає в боротьбі з гіперпігментацією скорочуючи розмір пігментних плям до 28% і освітлює їх до 60%, стимулює синтез колагену, покращує захисні функції шкіри та зменшує дрібні зморшки за рахунок прискорення процесу Ніацинамід допомагає знизити трансепідермальну втрату вологи зі шкіри, покращує мікроциркуляцію крові та надає заспокійливий ефект. Активний антиоксидант, що уповільнить процес старіння шкіри. Рослинний таурін, що отримується з екстракту водорості Джанії рубенс, зменшує ознаки втоми, виводить вільні радикали, попереджає старіння шкіри, активує вироблення АТФ основного джерела життєвої енергії клітини шкіри. Гіалуронова кислота зберігає вологу в клітинному матриксі, відновлює шкіру та допомагає повернути шкірі еластичність. Мікросфери з вітаміном Е оптимізують зволоження та підвищують сяйво шкіри, покращують її якість, запобігаючи старінню шкіри.

Застосування цього крему особливо показано для міських жителів, які схильні до щоденних агресій (стрес, втома...), що палять, та з інтенсивним способом життя...

НА ПОЧАТОК