Привіт, Гість! Отримай доступ у
  • Дзвоніть нам: +38 (067) 447-75-56

Інтелектуальний догляд за шкірою вдень та вночі

Інтелектуальний догляд за шкірою вдень та вночі

Caresse Active Energie Lift – це ідеальний, відновлюючий та розгладжуючий крем спрямованої дії, що складається з натуральних речовин.

Дія крему відновлює природний процес оновлення клітин, підтягує та покращує мікрорельєф обличчя, роблячи контури обличчя чіткішими, усуває всі вікові зміни та недосконалості шкіри. Завдяки своїй інтелектуальній формулі, що впливає на ген часу, Caresse Active Energie Lift активно регенерує клітини шкіри в нічний час та стимулює природні захисні властивості шкіри протягом дня, впливає на всі причини старіння шкіри в повному спектрі завдяки унікальній формулі, яка складається на 95 % із натуральних речовин. Крем ідеальний для жінок віком від 40 років, всі типи шкіри. Ефективно бореться з усіма ознаками старіння. Поступово шкіра стає більш пружною, гладкою та еластичною, контур обличчя підтягується, покращується тургор шкіри, тон стає більш сяючим.

Екстракт Акмели є натуральним міорелаксантом, який м'яко стримує мімічну активність і зменшує амплітуду скорочень м'язів, зміцнює колагенові волокна та фібробласти, залишаючи на шкірі помітний ефект, що розгладжує і омолоджує.

Вітамін B3 - Ніацинамід бореться зі шкідливим УФ променів допомагає у боротьбі з гіперпігментацією скорочуючи розмір пігментних плям до 28% та освітлює їх до 60%, стимулює синтез колагену, покращує захисні функції шкіри та зменшує зморшки за рахунок прискорення процесу оновлення клітин. Ніацинамід допомагає знизити трансепідермальну втрату вологи зі шкіри, покращує мікроциркуляцію крові в епідермісі.

Рослинний таурін, що отримується з екстракту водорості Джанії рубенс, зменшує ознаки втоми, виводить вільні радикали, попереджає старіння шкіри, активує вироблення АТФ основного джерела життєвої енергії клітини шкіри. Сквалан підвищує імунітет у клітинах, інтенсивно відновлює шкіру, стимулює поділ клітин, допомагає вітамінам та макроелементам глибше проникати у клітину, відновлює природний гідроліпідний бар'єр.

Синергія дії крема для обличчя та сироватки

Сироватка є абсолютним антивіковим концентратом для шкіри обличчя щоденного застосування. Формула складається на 98% інгредієнтів натурального походження. Дія сироватки стирає всі недосконалості шкіри, розгладжує зморшки та відразу ж надає шкірі тривалого "ліфтінгу" ефекту, є активним лікувальним доглядом на всіх рівнях вікових змін шкіри, розгладжує зморшки, моментально відновлює та підтягує шкіру.

Сироватка посилює дію крему Active Energie Lift та відновлює молоде сяйво шкіри. Вдень чи вночі ця багатофункціональна перлова сироватка дозволяє шкірі відновити природний цикл життєдіяльності клітин шкіри, відновлює пружність та еластичність, зміцнює волокна колагену та еластину, надає сяйва та життєву енергію клітин шкіри. Олія какао - це кладець амінокислот стимулює синтезу колагену, має регенеруючі, зволожуючі властивості. Живить шкіру, розгладжує дрібні зморшки, відновлює клітинну структуру та зміцнює стінки капілярів. Усуває лущення, почервоніння, в'ялість шкіри, сприяє загоєнню дрібних ранок, інтенсивно зволожує шкіру. Олія є сильним антиоксидантом, виводить вільні радикали та зміцнює імунітет клітин шкіри.

Трипептид посилює природний синтез колагену та еластину, перешкоджає його розпаду, підвищуючи пружність та еластичність шкіри, а також допомагає ремоделювати контур обличчя. Червоні водорості є важливим джерелом амінокислот, білка та мінеральних речовин та вітамінів. Дія цього інгредієнта активно заповнює недостатню вологу в дермі, розгладжує мікрорельєф обличчя, надовго розгладжує зморшки та створює ефект ліфтингу.

Червоні водорості, багаті на вітаміни, протеїни і жирні кислоти. Активно пом'якшує, живить шкіру та зміцнює її антиоксидантний захист.

Екстракт Лавра відновлює баланс, активує клітинне дихання та підтримує природний цикл регенерації клітин шкіри, усуває передчасне старіння шкіри.

Гіалуронова кислота: утримуючи воду в клітинній структурі епідермісу, вона збільшує об'єм вологи та допомагає відновити гідратацію та еластичність шкіри.

Серія Протестована та схвалена дерматологами.

НА ПОЧАТОК